تی تی آپلود

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

Posted by ttupload | اکتبر - 11 - 2018 | 0 Comment


آموزش گوگل آنالیتیک در یک روز

 

آموزش گوگل آنالیتیک در یک روز

Google Analytics Certification – GAIQ in 24 hours

 

در این دوره فیلم آموزشی گوگل آنالیتیکس در یک روز را قرار داده ایم که شما را با مهارت ها و ابزارهای Google Analytics آشنا می کند. گوگل آنالیز یا گوگل آنالیتیک که ابزاری عالی برای بررسی یک سایت از لحاظ سئو می باشد. مبحث Seo یک عامل مهم در شناساندن و موفقیت یک سایت توسط جستجوگر قدرتمند گوگل می باشد. اگر شما بخواهید در صفحات گوگل در نتایج اول قرار بگیرید حتما باید سئو و مباحث آن را جدی بگیرید.

یک سری فاکتورها و عواملی هستند که مد نظر گوگل هستند و باید این چارچوب را رعایت کنید تا سایت شما در گوگل بالا بیاید. گوگل آنالیز که می تواند اطلاعات زیاد و کاملی را درباره ترافیک ورودی برای مدیران یک سایت فراهم کند. میدر یک وب سایت باید طرز کار با این ابزار را بلد باشد بنابراین با تماشای این فیلم آموزشی می تواند با ابزار گوگل آنالیتیک کار کند و بازدیدکنندگان وب سایت خود را شناسایی و نحوه ورود آنها را نیز به سایتش تشخیص دهد.

با این معیارها یک مدیر سایت می تواند تشخیص دهد که چه راه ها و کارهایی باعث جذب بیشتر کاربر به وب خواهد شد پس بحث گوگل آنالیتیکس خیلی مهم و ضروری برای سئو و بهینه سازی سایت به حساب می آید و حتما باید از این سرویس فیری و خوب استفاده کرده و طرز کار آن را نیز به خوبی یاد بگیرید.

 

سرفصل‌های دوره آموزشی گوگل آنالیتیکس در یک روز :

– دارا بودن ۱۸۰ سوال پرتکرار در آزمون گوگل آنالیتیکس

– امکان دریافت مدرک گوگل آنالیتیکس در عرض ۲۴ ساعت

– آشنایی کامل با ابزار گوگل آنالیتیکس

– تمرکز بر محتوای مهم و مفید در رابطه با سرویس گوگل آنالیتیکس

و …

 

 

نام فیلم آموزشی: Google Analytics Certification – GAIQ in 24 hours

زمان: ۱ ساعت

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

فرمت: mp4

 

اطلاعات دریافت:

نام: آموزش گوگل آنالیتیک در یک روز – Google Analytics Certification – GAIQ in 24 hours

حجم فایل:

پسورد:
ttupload.ir

لینک های دریافت:

برچسب ها:

آموزش google analytics , آموزش کامل google analytics , آموزش گوگل آنالیتیکس , آموزش گوگل آنالیتیکس g-ads , آموزش گوگل آنالیتیکس لیندا , دریافت آموزش google analytics , دریافت آموزش گوگل آنالیتیکس یودمی , دریافت فیلم آموزش google analytics , دریافت فیلم آموزشی , فیلم آموزش google analytics , فیلم آموزشی یودمی , فیلم فیری یودمی