تی تی آپلود

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

Posted by ttupload | اکتبر - 11 - 2018 | 0 Comment


دریافت گیم Fruit Ninja Fight برای اندروید

 

دریافت گیم Fruit Ninja Fight برای اندروید

| گیم مبارزه تکه تکه کردن میوه ها برای اندروید + نسخه بی نهایت |

 

Fruit Ninja Fight 1.13.0 یک گیم اندروید با سبک اکشن توسط Halfbrick Studios برای این پلتفرم ساخته شده است. گیمرها که با گیم محبوب فروت نینجا خاطره زیادی دارند. این گیم که در زمان کمی مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته بود و باید میوه های نمایش داده شده در هر مرحله را با دستان و انگشت خود تکه تکه کنید و امتیاز بالایی را کسب نمایید.

اکنون با گذشت نزدیک به یک دهه از عرضه نسخه اولیه این گیم، نسخه کاملا جدیدی از سری گیم‌های فروت نینجا عرضه شده که چالش پرهیجان سابق را وارد مرحله‌ای تازه می‌کند.

اگر چیزی در دنیا وجود داشته باشد که نینجاها بیشتر از «میوه» نسبت به آن تنفر داشته باشند، آن چیزی نیست جز یک نینجای دیگر! در گیم مبارزه تکه تکه کردن میوه‌ها، شما در نقش یک نینجای حرفه‌ای قرار می‌گیرید که برای این چالش می‌توانید با سایر نینجاها وارد رقابت شوید.

نسخه اولیه این گیم اندرویدی، بیشاز ۱ میلیارد مرتبه در مارکت اندروید دریافت شده است؛ اکنون باید منتظر بود و دید که آیا نسخه جدید نیز می‌تواند موفقیت پیشین را تکرار کند یا خیر. از این رو در صورتی که شما نیز دوست دارید که به این چالش پرهیجان بپیوندید، پیشنهاد می‌کنیم نسخه جدید گیم فروت نینجا را از دست ندهید.

اطلاعات دریافت:

نام: دریافت گیم Fruit Ninja Fight 1.13.0 – مبارزه تکه تکه کردن میوه ها برای اندروید + نسخه بی نهایت

حجم فایل:

پسورد:
ttupload.ir

لینک های دریافت:

برچسب ها:

گیم Fruit Ninja Fight اندروید , گیم Fruit Ninja Fight برای گوشی اندروید , گیم Fruit Ninja Fight برای موبایل , دریافت گیم Fruit Ninja Fight اندروید , دریافت گیم Fruit Ninja Fight برای اندروید , دریافت گیم اندروید , دریافت گیم اندروید 2018 , دریافت گیم اندروید Fruit Ninja Fight , دریافت گیم برای اندروید , دریافت گیم کم حجم اندروید , دریافت گیم کم حجم برای اندروید